خرید ملک در قبرس شمالی

شاید تا قبل از رواج پیدا کردن خرید ملک و سرمایه گذاری در قبرس شمالی، داشتن حتی یک آپارتمان نقلی در سواحل مدیترانه برای هر انسانی فقط در حد یک آرزو بود، اما امروزه با پیشرفت غیر قابل تصور قبرس شمالی و شرایطی که این کشور برای خریداران ملک فراهم کرده است، شما با کمترین هزینه ممکنه نسبت به سایر کشورهای سواحل مدیترانه، می توایند با پیش پرداخت فقط ۳۰ درصد از ارزش ملک، واحد مدنظر خود را خریداری کرده و مابقی آن را ۲۴ الی ۸۰ ماه طی اقساط بدون بهره پرداخت نمایید و از آنجایی که ملک در قبرس شمالی به صورت عرصه و اعیان به فروش می رسد،می توانید بدون کوچکترین استرس و اظطرابی در قبرس شمالی صاحب خاک این کشور باشید.

9دلیل برای اینکه باید در قبرس شمالی ملک بخریم

در دو سال گذشته املاک در قبرس شمالی ۲۰۰ درصد رشد داشته اند.
در حال حاضر بیش از ۲۰۰ پروژه متنوع در قبرس شمالی جهت خرید و سرمایه گذاری وجود دارد.
واحد پول خرید و فروش ملک در قبرس شمالی ارز معتبر پوند انگلیس می باشد.
قبرس شمالی دوبار در سال های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۴ به عنوان برترین منطقه در دنیا برای سرمایه گذاری انتخاب شده است.
بخش عمده ای از صاحبان ملک در قبرس شمالی از کشورهای اروپایی نظیر انگلیس، آلمان، اسپانیا، سويد، لهستان، فرانسه و کشورهای حوزه اسکاندیناوی می باشند.
در ۲۰ جولای ۲۰۲۳ فرودگاه. جدید قبرس شمالی به ارزش ۴۵۰ میلیون یورو ساخته شده که این امر حکایت از باز شدن دروازه های جهانی به قبرس شمالی هست.
وجود بیش از ۵۰ هتل ۵ ستاره در این جزیره مهر تاییدی بر تقاضای بیش از حد معمول برای بازدید از این جزیره بهشتی می باشد.
با توجه به اینکه قبرس شمالی پنجمین کشور امن دنیا می باشد و اوضاع نامناسب امنیت در کل دنیا، قطعا این امر مهم تاثیر به سزایی در تصمیم سرمایه گذاران دارد.
با توجه به سودآور بودن بازار املاک در قبرس شمالی سازندگان به نام از سراسر دنیا به صنعت ملک در قبرس شمالی ورود کرده اند.

قوانین خرید ملک در قبرس شمالی ۲۰۲۴

طبق قوانین جدید وضع شده در قبرس شمالی هر فرد خارجی فقط اجازه خرید یک ملک در قبرس شمالی را دارد، اما سایر قوانین خرید ملک در قبرس شمالی کاملا مانند گذشته می باشد و شما با پرداخت ۳۰ درصد از ارزش ملک صاحب اقامت قبرس شمالی می شوید. همچنین در قبرس شمالی شما حق انتخاب  و خرید هرنوع ملک در هر منطقه ای را دارید و مجبور به سکونت و خرید ملک در محله های تعیین شده توسط دولت قبرس شمالی نیستید.

اقامت از طریق خرید ملک در قبرس شمالی

برای اخذ اقامت قبرس شمالی، دولت حداقل هزینه ای برای خرید ملک در قبرس شمالی در نظر نگرفته است، اما برای اعطای اقامت شرط تعداد اتاق های خانه را وضع کرده است که شرایط اخذ اقامت قبرس شمالی به شرح ذیل می باشد :

اقامت یک نفر یا یک زوج : واحد استودیو (بدون اتاق خواب)

اقامت زوج و یک فرزند : حداقل واحد ۱ خواب

اقامت زوج و دو فرزند : حداقل واحد ۲ خواب

اقامت خانواده ۵ نفره به بالا : واحدهای ۳ خواب به بالا

اقامت قبرس شمالی برای افراد زیر ۶۰ سال یک سال یک سال و برای افراد بالای ۶۰ سال ۵ ساله صادر می گردد.

*افراد زیر ۱۸ سال در قبرس شمالی به اقامت نیازی ندارند

مدارک مورد نیاز اخذ اقامت قبرس شمالی ۲۰۲۴

برای اخذ اقامت در قبرس شمالی شما به مدارک زیر نیاز دارید :

اصل پاسپورت

گواهی عدم سوپیشینه به همراه ترجمه رسمی

ترجمه رسمی شناسنامه در صورت دارا بودن فرزند

ترجمه رسمی عقدنامه در صورت تاهل

۱ قطعه عکس

قرارداد رسمی و ثبت شده ملک خریداری شده

برگه درخواست اجاره خرید ملک از وزارت امور خارجه

گواهی تمکن مالی صادره  از یکی از بانک های قبرس شمالی

هزینه های جانبی خرید ملک در قبرس شمالی ۲۰۲۴

یکی از مواردی که باید هنگام خرید ملک در یک کشور خارجی با دقت بررسی کنید، هزینه های جانبی و مالیات خرید ملک در آن کشور می باشد. قطعا قبرس شمالی هم مانند همه جا هزینه های جانبی در بر دارد و ما با صداقت قبل از هرگونه اقدامی این هزینه ها را طبق موارد زیر به شما اعلام میکنیم، بدون. شک این هزینه ها نسبت به سایر کشورها بسیار ناچیز می باشند و فقط یکبار پرداخت می شوند.

 

6 درصد هزينه ثبت ملک در دفتر اسناد و املاک قبرس شمالی

0.5 درصد هزينه باطل كردن تمبر

5 درصد ماليات خريد ملک

1000 الی 3000 پوند هزینه انشعابات

6 درصد هزينه دريافت سند تک برگ ( اختياری )

آشنایی با اصطلاحات ملکی در قبرس شمالی

واحدهای استودیو : واحدهای بدون اتاق خواب

واحدهای ۱+۱ : واحدهای یک خواب

واحدهای ۱+۲ : واحدهای دوخواب

واحدهای لافت : واحدهایی که اتاق خواب آن در نیم طبقه بالا وجود دارد

واحدهای گاردن : واحدهای هم کف دارای باغچه

کوچان : سند

واحدهای سمیSEMI : واحدهای نیمه مجزا

انواع سند در قبرس شمالی

در حال حاضر سه نوع سند در قبرس شمالی با نام های سند ترک، سند معاوضه ای و سندهای اوقافی وجود دارد که از سال ۲۰۱۸ همگی به نام سند جمهوری قبرس شمالی تغییریافته اند. سندهای ترک و معاوضه ای معتبرترین نوع سند در قبرس شمالی می باشد و اکثر پروژه های قبرس شمالی نیز دارای این نوع سند می باشند. نوع سوم یا سندهای وقفی مانند ایران ملک های بدون سند یا همان قولنامه ای می باشند. ما این مژده را به مشتریان ادن نست اعللام می کنیم که تمامی پروژه های معرفی شده به علاقه مندان دارای سند معتبر و تایید شده توسط وکیل مجموعه می باشند.

اجاره ملک و گارانتی اجاره در قبرس شمالی

بخش شیرین و ترغیب کننده خرید ملک در قبرس شمالی از آنجایی که اجاره مستغلات در قبرس شمالی به پوند انگلیس انجام می شود بدون شک بخش اجاره ملک هست. در قبرس شمالی به دلیل تقاضای بالای اجاره سال به سال اجاره ملک رو به رشد هست

شما می توانید اجاره خود را به صورت ۳ماه،۶ ماه و ۱ساله از مستاجر خود دریافت کنید. همچنین امکان اجاره روزانه واحدهای با توجه به امکانات بالا و نزدیکی اکثر واحدها به دریا وجود دارد.

خبر خوش بعدی به مشتریان ادن نست، خبری نیست جز تضمین اجاره واحدهای خریداری شده از این مجموعه که خیال شما را بابت اجاره واحدتان راحت می کند.

امکانات املاک قبرس شمالی

در قبرس شمالی امکاناتی نظیر استخر، سونا، باشگاه، رستوران، کافه، نزدیکی به ساحل در دسته امکانات ویژه قرار نمیگیرند، زیرا این امکانات درهمه پروژه ها موجود و عادی می باشد.چیزی که واحد شما را از سایرین متمایز می کند: ویو واحد، طبقه، برند سازنده و منطقه می باشد.

قیمت ملک در قبرس شمالی

در قبرس شمالی خرید ملک به صورت متری نمی باشد وقیمت ها به صورت واحدی می باشد که عوامل مختلفی مانند لوکیشن، تعداد اتاق ها، ویو واحد، نزدیکی به دریا، نزدیکی به امکانات پروژه در آن دخیل هستند.

تهاتر ملک ایران با قبرس شمالی

با توجه به قدمت ۱۱ساله مجموعه ادن نست و دارا بودن بیش از ۳۰ واحد اختصاصی به نام این مجموعه در حال حاضر امکان تهاتر در شهرهای تهران، کرج و شهرهای شمالی ایران امکانپذیر هست. برای شروع کافیست مدارک و اطلاعات ملک مورد نظر خود را آماده کرده و بعد از تماس با کارشناسان ما، فایل هارا ارسال کنید و به سادگی واحد خود را تهاتر نمایید.

نحوه بازدید از پروژه ها در قبرس شمالی

افراد علاقه مند به خرید ملک در قبرس شمالی جهت بازدید و بررسی می توانند از 4 روز 3 شب اسکان رایگان، ترنسفر فرودگاهی، گشت شهری و پروژه ای، مشاوره تخصصی و... بهره مند شوند. برای اطلاع از شروع پروسه فقط کافیست با شماره 98 40 30 91-021 به صورت مستقیم تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

مراحل خرید ملک در قبرس شمالی

1000 پوند
1000 پوند

رزرو خانه به مدت 1 ماه

30 درصد
30 درصد

اولین پرداخت در زمان امضای قرارداد

20 درصد
20 درصد

تا زمان تکمیل شدن پروژه

50 درصد
50 درصد

24 الی 80 ماه، اقساط بدون بهره بعد از تحویل کلید