اِدِن نست به چه معنيست ؟

قبل از هر چيزي بهتر هست تا سوالي كه ذهن اكثر مخاطبين ما را درگير مي كند پاسخ بدهيم، اين سوال چيزي نيست جز اِدِن نِست ( Eden Nest ) به چه معناست ؟ نام مجموعه ما از دو بخش تشكليل شده است كه كاملا به حال و هواي خريد ملك در قبرس شمالي مرتبط مي باشد، بخش اول كلمه اِدِن به معني 'بهشت' و بخش دوم كلمه نِست كه به معني 'آشيانه' مي باشد. كه  اين دو كلمه كنار هم آشيانه هاي بهشتي را معنا مي بخشد.

معنی لوگو ادن نست

لوگو ادن نست بر اساس خدماتی که این مجموعه ارایه می دهد از اجزا  کبوتر (۱) و آشیانه(۲) استفاده شده است. نشان ملی کشور قبرس شمالی کبوتر و Nest بخشی از نام مجموعه به معنای آشیانه می باشد که استفاده این دو در کنار هم بیانگر فعالیت مجموعه در قبرس شمالی است.

ما كه هستيم ؟

مجموعه اِدِن نِست با بيش از ١٠ سال سابقه فعاليت در حوزه املاك در قبرس شمالي، آماده خدمت رساني به هموطنان گرامي در زمينه هاي خريد و فروش ملك، پذيرش دانشجويي و راه اندازي كسب و كار  از صفر تا صد مي باشد. ما اين تضمين را به شما خواهيم داد كه در تمامي طول مسير خريد ملك و مهاجرت شما به قبرس شمالي در تك تك لحظه ها كنار شما باشيم تا بتوانيد به مطلوب ترين نتيجه ممكنه برسيد.

يكي از بزرگترين مزيت هاي ما سابقه درخشان مدير عامل مجموعه اِدِن نِست در زمينه ساخت و ساز هاي عظيم و موفق در ايران با نام تجاري ماروت مي باشد كه تا اين لحظه بيش از ..... واحد مسكوني را در كشور عزيزمان ايرات ساخته و تحويل داده است. بدون شك نگاه تخصصي و مو شكافانه ما به ساخت و ساز در قبرس شمالي مي تواند كمك شاياني هنگام مشاوره به خريداران و سرمايه گذاران باشد.

ضمنا بهتر هست بدانيد موسس مجموعه اِدِن نست نيز طي ١٠ سال سابقه فعاليت در قبرس شمالي تجربه راه اندازي و همكاري بابرندهاي موفق و با قدمتي نظير: iraniancyp, راديو قبرس، اورنست، خوابگاه پاپ آرت، خوابگاه نورال، بانك مديترانين كاست و ... را در كارنامه خود به همراه دارد.

"تجربه ... سالِ مدير عامل مجموعه در ساخت و ساز انبوه در ايران + تجربه ١٠ سالِ موسس مجموعه در بخش املاك قبرس شمالي مي تواند ما را از ساير رقبا متمايز سازد."

ماموريت اِدِن نِست

اِدِن نِست ماموريت دارد تمامي امكانات لازم را نظير : اسكان رايگان، ترنسفر فرودگاهي، گشت شهري، بازديد از پروژه ها، مشاوره تخصصي و ... را به صورت ١٠٠ درصد با انگيزه تصميمي مطمعن و درست را در اختيار مشتريان خود بگذارد، تا همواره نتيجه كار به شكلي باشد كه مشتريان اين حس را داشته باشند كه ملك مورد نظر خود را 'خريده اند' نه اينكه به آنها 'فروخته' شده باشد.

چشم انداز اِدِن نِست

ما می‌خواهیم تا ۵ سال آینده مجموعه اي محبوب با به‌روزترین و بهترین خدمات در بخش املاك قبرس شمالي در سطح بین‌المللی باشیم.

 

خریداران ملک درباره EDEN NEST چه می گویند.

مریم امیر خوانی

مریم امیر خوانی

"واقعا از خدمات تیم ادن نست راضی هستم، کمتر از ۱ ماه تونستم کارای مهاجرتم رو باهاشون انجام بدم."

علیرضا سلیمانی

علیرضا سلیمانی

"ادن نست با قیمت هایی که به من داد، من رو قانع کرد که ازشون یه ویلای خاص و تک بخرم"

داوود جهانبخش

داوود جهانبخش

"برای خرید ملک درقبرس شمالی با مجموعه های مختلفی صحبت کردم،اما ادن نست با توجه تجربه ۱۱ ساله در قبرس شمالی برای من قابل قبول ترین بود"

مژده راسخ

مژده راسخ

"از اولین تلفنی که با ادن نست صحبت کردم تا تحویل کلید، ثبت نام مدرسه بچه ها، مبله کردن خونه و ... در کنارم مامثل یک خانواده بودن."

امید مولایی

امید مولایی

"به نظر من وجه تمایز ادن نست با سایر مجموعه ها، تسلط به کار و بیان حقایق بود."

مونا جعفرزاده

مونا جعفرزاده

"من اصلن نمیتونم به ادن نست بگم مجموعه، مشاوره، املاک یا هرچیز دیگه ایِ من. بهشون میگم خانواده"

سارا عزیزی

سارا عزیزی

"صبر و حوصله مشاورین ادن نست، تقریبا از حالت عادی بیشتر بود و استرس های خرید ملک و مهاجرت رو از من دور نگه داشت"

محمد زمانی

محمد زمانی

"زمانی که حضوری به دفتر ایران ادن نست تو تهران مراجعه کرددم، اعتمادم بیشتر جلب شد و از همونجا کارام رو شروع کردم"

سالار تراب نژاد

سالار تراب نژاد

"یه چیزی که من ازش خیلی تعجب کردم این بود موقع انتخاب واحد حساسیتشون از من بیشتر بود"

مسعود شاهیان

مسعود شاهیان

"تور رایگان ۳ روزشون خیلی به من خوش گذشت، هم تفریح بود هم سرمایه گذاری"

سامان بختیاری

سامان بختیاری

"الان که به عقب نگاه میکنم و میبینم قیمت ملکم سه برابر شده بیشتر قدر دان زحماتشون هستم"